Seznam produktů výrobce Fencee

Společnost VNT electronics s.r.o. je jediným českým výrobcem elektronických výcvikových pomůcek pro psy a dalších zařízení, vyráběných pod ochrannou značkou Dogtrace

Na tuzemském trhu působí již od roku 2004. Úspěch v této oblasti vedl k dalšímu rozvoji firmy, která se začala postupem času soustředit na další vývoj elektronických zařízení a technologických řešení na zakázku. Následovalo založení dceřiné společnosti Morelli Electronics s.r.o., která je zaměřena na oblast výroby DPS pro výše zmíněnou značku Dogtrace a nyní také pro náš nový brand na poli generátorů elektrických ohradníků pod značkou fencee.
Vize fencee vznikla velmi osobitou cestou, kterou majitel firmy tlumočí své vize vývojovému týmu a všem ostatním spolupracovníkům. Projekt fencee vznikl ve spolupráci s odborníky v oblasti elektroniky, kteří znají nejnovější technologie a na druhé straně s prodejci, kteří mají dlouholeté zkušenosti s používáním ohradníků. Fencee je produkt s netradičním designem a funkcemi, který nejen jinak vypadá, ale především je jiný uvnitř. Tím nemyslíme jeho duši, ale high-end technologii výroby a nejnovější komponenty, které jsou dostupné na trhu, díky nim získává fencee oproti svým konkurentům náskok, který prostě nemůžou předčít. Jinými slovy, fencee je oproti klasickým generátorům inovativní, moderní zařízení, které bude vaším spolehlivým partnerem.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek