Štítky: Porsche, král královna, Bugatti Chiron, král technic konstruktor, Technic, král technic, auto logo peněženka, ghidorah, huracan, případě gt3.

1 631.20 Kč
  • Skladem
  • e105


Designer Lepin Technics Porsche 911 GT3 RS (analogové Lego 42056) -ln-20001-to je nádherný kolekce vzorek, který bude apelovat na skutečné hodnoty. Jeho exteriér, stejně jako originál, se vyznačuje hladké aerodynamické linie. Světlé barvy na tělo, dokonalý výkon všech částí kabiny a motoru, původní disky se speciální nízkoprofilové silniční pneumatiky-to vše způsobuje obdiv. Tento model bude vynikající dárek pro sběratele.

Designér Porsche 911 GT3 RS-téměř kompletní kopii poslední model, s úspěchem auto show v Ženevě. Interiér vozu je vybavený operačním převodovka, vyhřívání volantu, palubní desky, odkládací skříňky a stylové sedačky. Pod kapotou je úložný prostor, a pod zadní křídlo je 6-válcový motor s pracovními Písty.

Návrhář je velmi kvalitní a zcela identické s originálem.

Model je význačný tím, že odvolání legendární supersport a ukazuje pozornost k detailu! Všechny dveře otevřené. Pod zadním krytem je přístup k motoru s vodorovnou polohu 6 válců a pohybující se písty, a pod kapotou je kufr, ve kterém kufr lži. Červené pružiny pérování, podrobné brzdové třmeny a originální disky s speciální nízkoprofilové silniční pneumatiky přidat nejnovější tahy, aby se tento nádherný model!

V sadě 2758 části-model dopadá velmi velký!

Rozměry (výška x délka x šířka): 17 × 57 × 25 cm

Velikost Balení: 47.5x14.5x37.5 cm.


  • Značka: král


Rolon 2300
2021-01-31
5/5
Good and quality set. Recommend

Napsat recenzi

Související produkty