Štítky: Xiaomi, oficiální xiaomi, 3 xaomi, xiaomi pokožku nohou, pod xiomi, xiomi, detektor diamond, berger, 3d muž, košile, případě mi 10 ultra.

3 211.31 Kč 5 442.73 Kč
  • Skladem
  • e250


Xiaomi LeFan Masáž Nohou Reflexní masáž, Hnětení, Vibrační Válec Masáž Nohou 3D Zdravotní Masáže, Elektrické Automat, Topení Produkt Parametry: Vstupní napětí: 220-240V Jmenovitý výkon: 30W Jmenovité frekvence: 50Hz Čistá hmotnost: 2.4 Kg rozměry Výrobku: 345*320*150 mm Typ Konektoru: CN Plug Vlastnosti Produktu: Simulace hnětení tlak Vzduchu masážní Horký obklad terapie Dýchatelný design Tohoto produktu je xiaomi ekologické řetězce značky, produktu, název značky je "LeFan". není žádný xiaomi značky na výrobky, Prosím, na vědomí to.

Upozornění:(Prosím, přečtěte si pečlivě dříve, než si místo pořadí) 1. Budeme posílat do 1-5 dnů po zaplacení. 2. Nejsme odpovědni za jakékoliv celní poplatek, DPH nebo 3. Když na pozemku příjezd vaše zvyky,prosím, celní odbavení včas. 4. Pokud jste neměli dostávat po 60 dnech, budeme vydávat náhrady nebo odeslat znovu. 1. Všechny výrobky jsou originální a úplně nové. 2. Pokud položka je poškozen při příjezdu, prosím, být družstevní vzít fotografie nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření. 1. Pokud jste spokojeni s výrobkem po obdržení a podívat se na to, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, která pomůže jiným lidem vědět o produktu více. 2. Prosím, napište nám před odjezdem žádné 1 nebo 2 hvězdy negativní zpětnou vazbu. Budeme dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Vážíme si vaší komunikace, a budeme se snažit v našich silách vyřešit jakékoli problémy mohou existovat. 3. Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat naše nakupovat do "Mých Oblíbených" seznam. Prosím, ujistěte se, že příjemce informace je správná, když umístíte objednávku. Ruské zákazníky bude muset poskytnout nám úplné jméno s 3 anglických slov (Jméno, druhé jméno, Příjmení).


  • Napájení Typ: Dobíjecí/Elektrický Oba Práci
  • Číslo Modelu: LeFan Nohy Masér
  • Napětí: Mainland(220V)
  • Doba Nabíjení: NIC
  • Značka: Xiaomi
  • Materiál: Hadříkem


Napsat recenzi

Související produkty