Štítky: palio gumová, xvt stolní tenis čepele, double fish profesionální stolní tenis, stolní tenis stick, haifu whale iii, dawei stolní tenis, andro stolní tenis gumy, tsp gumy stolní tenis, tabl tenni raketa, osobní trenér tenisu.

116.93 Kč 124.41 Kč
  • Skladem
  • e412


Pomáhá odpružení útočící rychlost a bránit se zmateční řízení a driftovat trajektorie. Když udeří míč, může točit rychle směrem dolů. Efektivní a vhodný pro obhajobu tím, že smyčku řízení.

Rychlost: 74

Ovládání: 78

Účinek: 80

Dawei 388D-1 Quattro Dlouho Jader-Out PingPong Guma Bez Houba Vrstva, OX Jaký je rozdíl mezi 388D-1 Quattro allround edition a 388D-1? Pouze balíček styl designu? Není barevnější než 388D-1? Pouze tyto? Proč čekáš? Pojďme to zkusit! Co je Quattro? Quattro vytvořil maximální účinek rychlosti lepidlo uvnitř gumy, ale je to 100% bez rychlosti lepidlo, aby se moue efekt, více kontroly, více výkonu. I když houba je měkčí, je vzít si větší efekt na první rychlost a druhá rychlost nepředstavitelně. Je vhodný pro útok a techniku, styl. Nový tření dlouho vroubkovaná guma, která má drsné, ale zcela bez tření povrchu nabízí vynikající dobrá kontrola pro službu návratu, blokovat, útočit a bránit, stejně jako celkové znepokojující vlastnosti pro blokování blízko u stolu, díky horní tvrdé + měkké tělo pupínky. Na druhou stranu 388D-1Quattro umožňuje útok při výrobě viklání koule. To může být provedeno jak na nakrájenou a plovoucí koule aby svou útočnou hru více zavádějící. Tato guma vytváří rušivý efekt zejména při blokování a přímo zasáhnout, protože míč je velmi plochá a má tendenci zůstat nízké po odrazu. S 0.5, 0.8, 1.0 mm houbou, 388D-1 Quattro umožňuje produkovat dynamickou útočnou hru, vyvíjí tlak na svého soupeře s protiútoky, zvedání a rozbíjet. S tenkou houbou (0,3 mm) gumové nabízí ještě více rušivý efekt při přehrávání blízko ke stolu. Dawei 388D-1 Provinční Profesionální Dlouho Jader-Out Stolní Tenis Guma Bez Houba OX, Gumy pouze, Ne houbu. Pomáhá odpružení útočící rychlost a bránit se zmateční řízení a driftovat trajektorie. Když udeří míč, může točit rychle směrem dolů. Účinný a vhodný pro všechny kola o rychlý útok a smyčky řízení. Rychlost: 78, Ovládání: 76 Efekt: 77


  • Gumové: Dlouho Pupínky
  • Číslo Modelu: 388D-1 Provinční
  • Grip Znamená: Vodorovné Uchopení
  • Hmotnost: Light Tip Heavy Handle (Defensive)
  • Obchod: [Playa PingPong]


Roosmax44
2020-10-30
5/5
Will Test

Napsat recenzi

Související produkty