Štítky: elektrody eeg, led opple, blitzwolf lampa, PIR Spínač, gps chytré hodinky srdeční frekvence vodotěsné, pir čidlo 360 venkovní, sporák spínač, aqara snímače pohybu, vlna z, tuya smart 1080p hd wi-fi ip kamera.

136.45 Kč 170.51 Kč
  • Skladem
  • e427


360 Stupňů Kužel Úhel Sací Bod Infračervené Snímače Pohybu PIR Spínač Inteligentní Senzor Jasu S Časem Zpoždění Pro LED Stropní Světlo

Popis: Tento přepínač s PIR Infračervené čidlo Pohybu detektor, mohou být použity v chodbách, koupelnách, sklepech, skladech, garážích a na dalších místech, aby bylo dosaženo automatické kontroly funkce. Vysoká a stabilní citlivost, efektivně ušetřit energii a peníze pro vás.

Funkce: Infračervený PIR Senzor Pohybu: To může detekovat pohyb člověka na základě detekce infračerveného záření vyzařovaného lidským tělem. Inteligentní Senzor Jasu: přijímá fotosenzitivní ovládání, to nebude zapnout světla během dne nebo silné světlo prostředí, nebo můžete si vybrat, zapnout světlo v každém světle prostředí. 360 Stupňů Úhel Detekce Rozsah: Vysoká a stabilní citlivost, efektivně ušetřit energii a zlepšit efektivitu. Nastavitelné Časové Zpoždění: inteligentní snímání, to bude automaticky zavřít po odkladu poté, co osoba opustí. Poté, co je zapnuto během zpoždění, pokud tam je žádné lidské činnosti, je čas na odložení práce pro určitou dobu a nastavení zpoždění v příslušném rozsahu. Široká Aplikace: Široce používán na motion-aktivovaný osvětlení, chodby, koupelny, sklepy, sklady, garáže a další místa, automatické odsávání ventilátorů a dalších elektrických spotřebičů a další funkce. Kompenzace teploty: interní kompenzace teploty čipu, snížení vlivu snímací vzdálenost v závislosti na teplotě.

Specifikace:

Produkt číslo modelu: TDL-9958R

Funkční Popis : Relé Pro Ovládání Zatížení

Provozní napětí: 12V

Pracovní teplota: -20 °C ~ +50 °C

Statické spotřeba: 0,05 W

Zatížení výkon: 120W

Nosnost: všechny druhy lampy, všechny druhy elektrických spotřebičů

Výstupní Režim: Indukční Výstup

Lehké ovládání rozsah: 5 Lux ~ 500Lux ± 20% (nastavitelná citlivost)

Zpoždění rozsah: 30~350s, ± 30% (nastavitelné zpoždění)

Indukční režim: pasivní

Snímací úhel: 360 ° kužel úhel

Snímací vzdálenost: 5-7 m

Způsob instalace: sací bod instalace/ montáž na Strop

Velikost: 89*89*40mm/3.5*3.5*1.6 palec

Seznam Balíčků:

1 * Infračervené Snímače Pohybu Spínač

1 * Příslušenství


  • Číslo Modelu: 1327769


Napsat recenzi

Související produkty