Štítky: cr10, pcb plastové distanční, kazeta tepla, hliníkové cnc router rám, creality ender3, atc cnc vřetena, c paprsku hliníkové 20, 3d desky, 100 routeru připojit, x osa cnc.

311.54 Kč
  • Skladem
  • e506


Router Vřeteno Mount Kit

VOLA CNC Stroje Add-On kit poskytuje všechny montážní hardware potřebný bezpečně připojit router.

Tato sada obsahuje Openbuilds Router/Vřeteno Držák, který má 80.0 mm vnitřní průměr ideální pro

bosch colt směrovače, a některé mezery může upnout téměř všechny ostatní směrovače velikostí.

Qty 1 Velikost 2

Popis ROUTER-MOUNT M5-LOW-PROFILE-20MM 80mm

---------------------------------------------------------------- E-Mail: bulkmanbella @ 163.com ----------------------------------------------------

Zásilku Lodí do USA: 7-15 dnů Lodní do jiných zemí: 10-35 dní Položky budou odeslány do 2-5 dnů po úplném zaplacení.

Návrat Politiky 100% Návratnost - Záruka do 30 dnů přijímáme vrací pro výměnu nebo vrácení peněz do 30 dnů položek dodávky. Položky musí být v původním stavu, nejsou nošeny, nebo změněn. Nebudeme hradit dopravu zpět.

Zpětnou vazbu, vážíme si vaši laskavou spolupráci s námi. Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, zanechte nám Pozitivní zpětnou Vazbu A 5 Hvězd 5 Hvězd je pro nás velmi důležité. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, Budeme se snažit v našich silách pomoci řešit vaše problémy, dokud nebudete spokojeni se svým nákupem od nás!

Podmínky Prodeje Dovozní cla, daní a poplatku nejsou zahrnuty v produktu, cena nebo přepravní poplatek. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Jsme obvykle známka zboží pro nízké náklady na celní prohlášení a my se snažíme, aby vám pomohou minimalizovat GST nebo V. a. T nebo jiné dovozní daně. Ale nemůžeme zaručit, žádné daně, jak to je, závisí na vaší zemi, politiky.


  • Velikost: 80mm
  • Číslo Modelu: PL0020-80
  • Název Položky: Router Vřeteno Mount Kit
  • Aplikace: Souprava k upevnění vřetena
  • Materiál: hliník


Napsat recenzi

Související produkty